[ חזרה לקטלוג ]

karatin
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

קריימר מעצב שיער חדשני

קריימר מעצב שיער חדשני
קרם עיצוב חדשני לעיצוב מוצלח ומרשים, לאורך זמן. מכיל ויטמין     E ו A ותמציות צמחים טבעיות ומועשר בשמנים חיוניים. נוח לשימוש, נשטף בקלות במים, אינו נמס בשמש או בחום ואינו משאיר קשקשת לבנה בשיער. 
הוראות שימוש: יש ליטול מעט מהקרם בעזרת כף היד, למרוח על השיער ולעצבו לפי הצורך. לשימוש על שיער לח או יבש. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכיו"ב.


קרם עיצוב חדשני לעיצוב מוצלח ומרשים, לאורך זמן. מכיל ויטמין  E ו A ותמציות צמחים טבעיות ומועשר בשמנים חיוניים. נוח לשימוש, נשטף בקלות במים, אינו נמס בשמש או בחום ואינו משאיר קשקשת לבנה בשיער. 

הוראות שימוש:

יש ליטול מעט מהקרם בעזרת כף היד, למרוח על השיער ולעצבו לפי הצורך. לשימוש על שיער לח או יבש. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. בטיחות השימוש לא נבדקה בשילוב עם מגהץ, מחליק קרמי וכיו"ב.


[ חזרה לקטלוג ]
עיצוב