[ חזרה לקטלוג ]

02
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

מסכת קרטין ללא שטיפה

מסכת קרטין ללא שטיפה, לטיפול וטיפוח שיער יבש. 
פורמולה עשירה בחלבון קרטין טהור ותמצית שמן ארגן - המחזקים ומשקמים את סיבי השערה.
הפורמולה הייחודית שומרת על איכות השיער לאורך זמן ומעניקה לו הגנה מקסימלית מפני רדיקלים חופשיים, נזקי אקלים, קרינת UV ונזקים הנגרמים משימוש במייבש ובמחליק שיער.
הרכב המסכה, הכולל קומפלקס ויטמינים ותמציות צמחים טבעיות  - מטפח את השיער, מונע קצוות מפוצלים, עוטף את סיבי השיער בחומרי לחות עשירים ומקל על עיצובו.
המסכה מסייעת בהעצמת צבע השיער, מתירה קשרים, מעניקה נפח טבעי, מנטרלת חשמל סטטי, מגנה מפני חום הנגרם משימוש במחליק או מייבש שיער ומותירה את השיער רך, מלא ברק עשיר וניחוח נפלא.
מתאימה לשימוש יומיומי.
מתאימה לשימוש לכל סוגי השיער גם לאחר החלקה או טיפולים כימיים אחרים. 
הוראות שימוש: ניתן להתיז ישירות ממרחק 10-20 ס"מ על שיער לח או יבש, או על כף היד ולסרק ולעצב לפי הצורך.

מסכת קרטין ללא שטיפה, לטיפול וטיפוח שיער יבש. פורמולה עשירה בחלבון קרטין טהור ותמצית שמן ארגן - המחזקים ומשקמים את סיבי השערה.הפורמולה הייחודית שומרת על איכות השיער לאורך זמן ומעניקה לו הגנה מקסימלית מפני רדיקלים חופשיים, נזקי אקלים, קרינת UV ונזקים הנגרמים משימוש במייבש ובמחליק שיער.הרכב המסכה, הכולל קומפלקס ויטמינים ותמציות צמחים טבעיות  - מטפח את השיער, מונע קצוות מפוצלים, עוטף את סיבי השיער בחומרי לחות עשירים ומקל על עיצובו.המסכה מסייעת בהעצמת צבע השיער, מתירה קשרים, מעניקה נפח טבעי, מנטרלת חשמל סטטי, מגנה מפני חום הנגרם משימוש במחליק או מייבש שיער ומותירה את השיער רך, מלא ברק עשיר וניחוח נפלא.מתאימה לשימוש יומיומי.מתאימה לשימוש לכל סוגי השיער גם לאחר החלקה או טיפולים כימיים אחרים. 

הוראות שימוש: ניתן להתיז ישירות ממרחק 10-20 ס"מ על שיער לח או יבש, או על כף היד ולסרק ולעצב לפי הצורך.


[ חזרה לקטלוג ]
עיצוב