פרופיל חברה

קבוצת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה (2000) בע"מ, הוקמה על ידי אשר גלאי וצורי לוזון מתוך חזון של יצור בסטנדרטיים בינלאומיים ובאיכות ללא פשרות.

אשר וצורי הגיעו מעולם היופי והטיפוח והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, ייצור ופיתוח מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער, גוף ופנים מתוך שאיפה למצוינות והובלה בתחום הקוסמטיקה והטואלטיקה בישראל.

חברת ג'ויה הפועלת בשוק שנים רבות, מלווה ומייצרת עבור עשרות מותגים מובילים ומוכרים בישראל ומספקת ללקוחותיה ולמותגיהם מפעל ייצור מקצועי העומד בתקנים ובסטנדרטיים בינלאומיים (ISO 22716 GMP).

מחלקת מחקר ופיתוח המונה פורמולטורים וכימאים מן השורה הראשונה בארץ ובעולם פועלים על פיתוח של מגוון מוצרים עם חומרי הגלם האיכותיים, משוכללים וחדשניים ביותר בשוק הבינלאומי לטובת יצור ושיווק של פורמולות מקצועיות לטיפוח השיער.

כחלק משינויים והתפתחות של הארגון הועתקו מפעלי החברה למפעל חדש משוכלל וחדשני בחולון בהשקעה כוללת של מעל 5 מיליון ₪. החברה רכשה מפעל נוסף באירופה על מנת לספק ללקוחותינו מגוון גדול יותר של מוצרים באיכויות גבוהות לרבות רישוי Medical Device למוצרים המשווקים באירופה, בישראל ובשאר מדינות העולם.

החברה מפעילה מערך שיווק והפצה רחב לאלפי מספרות וסיטונאים ברחבי הארץ ופועלת במקביל ביצוא ושיווק של המוצרים בעולם.

בשנים האחרונות, חברת ג'ויה, שמה לעצמה למטרה לכבוש יעדים נוספים בעולם ולהפיץ את מוצרי ומותגי החברה ומייצאת בימים אלו לשווקים שונים בעולם: ארה"ב, אירופה, דרום אפריקה וארצות המזרח.

החברה מעסיקה כ – 50 עובדים בתחומי היצור, מילוי, לוגיסטיקה, הפצה ומכירות.

מגוון מוצרי החברה הינם פרי מחקר רב שנים, פיתוח וייצור מתוך ניסיון בשוק המוצרים האלו. מגוון המוצרים בישראל ובעולם מותאמים ללקוחות על פי דרישותיהם ובהתאם לצרכים השונים הנובעים מאזורי אקלים שונים ומצרכים ממוקדים אחרים.

 

baner_6
baner_7
baner_10
baner_11
baner_12
baner_13

אנו משווקים למספרות ומעצבי שיער באופן ישיר את מותגי ומוצרי החברה ובנוסף מייצרים מגוון רחב של פורמולות המוצעות ללקוחותינו ליצור של Privet Label :

 Moroccan Oil – Pure Magic – Argan Oil

 Multi Keratin

 Nouvelle vie- Micro Capsules

 Keratin Forte

 Olive Oil Series

 Obliphica Series

 linseed Series

 Shea Butter Series

 

כחברה יצרנית העובדת בשיטת שיווק ישיר, אנו מספקים את מוצרי החברה במחירים נוחים ואטרקטיביים במיוחד בכפוף לכמויות המוזמנות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וענין ולצרף אתכם לקהל הלקוחות המרוצים שלנו 

 

 

עיצוב